Obsah fóra www.indiani.cz www.indiani.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vyvěšování obrázků

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.indiani.cz -> DISKUSE na INDIANI.CZ
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Eagle-Eye
Administrátor
Administrátor

PříspěvekZaslal: čt únor 22, 2007 4:47 pm    Předmět: Vyvěšování obrázků Citovat

V poště se mi začínají hromadit obrázky těch přispěvatelů, kteří nevědí, jak vystavit do fóra obrázek a kteří chtějí, abych jej tam vyvěsil. Bohužel, jsa časově velmi vytížen na to nemám čas. Proto tímto hledám někoho, kdo by byl ochoten čas od času upravit obrázek (změna velikosti), případně doladění barev, jeho nahrání na nějaký hosting a "pověšení".

Případně pokud by byl někdo tak hodný a napsal krátký tutorial, jak upravovat obrázky na požadovanou velikost, jak je nahrát na server (jak si zřídit freehosting atd.). Jak síťově přístupný obrázek vyvěsit tu už je popsané.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Savage
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel

PříspěvekZaslal: so únor 24, 2007 3:31 pm    Předmět: Vkladani obrazku na diskuzi Citovat

Tak tedy, obrazek upravime v nejakem editoru na rozumnou velikost napr. 640x480. Ja pouzivam ACDSee coz je prohlizec ktery ma jako nastavbu Photo Canvas-tedy editor ktery mi umoznuje s fotkou vselijak carovat,zmensit, upravit barvy a pod. Ale soucasti Windows je program Malovani ktery pro nase ucely zcela dostacuje.Jak postupovat-pokud je obrazek moc velky-Tlacitko Start/Programy/Prislusenstvi/Malovani. Mame tedy otevrene okno Malovani-v levo nahore zalozka Soubor/Otevrit a najdeme si v pocitaci fotku kterou chcem upravit,kliknem na ni a Otevrit.Meli bychom ji videt v okne Malovani.Kliknem na zalozku Obrazek/Roztahnout ci zkosit a do okenek s % zvolime pozadovane zmenseni.Pokud jsme s vysledkem spokojeni zalozka Soubor/Ulozit jako a ulozime do compu pod zvolenym jmenem.Nyni mame publikovatelny obrazek. V browseru najedem na http://www.nahraj.cz/index.php a zde je napsan postup jak obrazek nahrat na server. Provedeme a zobrazi se miniatura pod niz jsou kody.Me nejak nefunguji Rolling Eyes takze kliknout na miniaturu, tim se zobrazi obr v plne velikosti a dale postup podle navodu ktery jak pise Eye tu nekde je.Prijemne postovani.
tom
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel

PříspěvekZaslal: ne březen 11, 2007 9:22 pm    Předmět: Citovat

A asi není možné to nějak zjednodušit? např.posílat z meilu.Podle těch vašich návodu se mi to prostě nedaří.
Eagle-Eye
Administrátor
Administrátor

PříspěvekZaslal: ne březen 11, 2007 9:53 pm    Předmět: Citovat

tom napsal:
A asi není možné to nějak zjednodušit?

Není. Kdyby to šlo jednodušeji, tak už by to všichni dělali.

tom napsal:
např.posílat z meilu.Podle těch vašich návodu se mi to prostě nedaří.

Tak se zkus někoho zkušenějšího zeptat, kde je chyba. Každý nezdar má vždy konkrétní příčiny.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tom
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel

PříspěvekZaslal: ne březen 11, 2007 9:56 pm    Předmět: Citovat

Já za skušenější považuju vás ,ale je pravda ,že nemůžeš vědět co já tu u té klávesnice vyvádím.
Martin Hill
Občasný přispěvatel
Občasný přispěvatel

PříspěvekZaslal: pá říjen 09, 2009 2:54 pm    Předmět: Citovat

ja jsem ochotny pristoupit na to ze pokud mi na mail poslete obrazky a tema a text vystavim to tam upravim velikost atd. jsem na pocitaci dlouho a nudim se
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.indiani.cz -> DISKUSE na INDIANI.CZ Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: