Obsah fóra www.indiani.cz www.indiani.cz

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Lukostřelecké rukavice

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.indiani.cz -> Indiánské zbraně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
krouziciorel
Začínající přispěvatel
Začínající přispěvatel

PříspěvekZaslal: út červen 09, 2015 12:36 pm    Předmět: Lukostřelecké rukavice Citovat

Před nějakou dobou jsem si konečně pořídil indiánský krátký luk, je to trochu silnější kousek, takže po chvíli střílení docela bolí prsty - střílím klasickým způsobem, že šíp držím ukazováčkem a prostředníčkem, na který jsem zvyklý z Alexe. Nátepník ze surovky jsem si už vyrobil, nikde jsem ale nanašel žádné informace ohledně rukavic. Je mi jasné, že indoši pro tréning používali luk s menším nátahem a v boji nestříleli do terče, jak situaci řešíte, pořídili jste si rukavici klasickou typu
https://www.google.cz/search?q=lukost%C5%99eleck%C3%A1+rukavice&tbm=isch&imgil=7DCQgrQ3gSNIpM%253A%253Bcs57_1y5MN1kVM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.outfit4events.cz%25252Fczk%25252Fprodukt%25252F9300-lukostrelecka-rukavice-classic%25252F&fir=7DCQgrQ3gSNIpM%253A%252Ccs57_1y5MN1kVM%252C_&usg=__Tbjpc6TpxdZSLHRsyz2LfBBRIQk%3D&ei=fc92VdXXKISj7AbB0YOYAQ
?

Díky za jakékoliv návrhy

Naposledy upravil krouziciorel dne čt červen 11, 2015 8:05 am, celkově upraveno 3 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Eagle-Eye
Administrátor
Administrátor

PříspěvekZaslal: st červen 10, 2015 9:44 pm    Předmět: Citovat

S ničím takovým jsem se u indiánů nikdy nesetkal a pochybuju, že cokoliv podobného kdy používali.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
krouziciorel
Začínající přispěvatel
Začínající přispěvatel

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2015 8:04 am    Předmět: Citovat

Přesně tak, taky jsem v tomto směru nenašel žádné infomace, takže asi opravdu nic podobného neměli, bude to spíš záležitost evropského středověku. Zajímavé je, že ani u stepních mongolů jsem nic podobného nenašel, ti ale používali jednoduchý chránič prstů, takže to vyřeším právě jím.

Každopádně moc díky za reakci.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra www.indiani.cz -> Indiánské zbraně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejdi na: