Indiánské repliky

Moje nabídka

Výroba indiánských replik v muzejní kvalitě

Válečná halena náčelníka Lakotů-Oglalů Rudého oblaka. Dnes se nachází v Buffalo Bill Historical Center v Cody ve Wyomingu.
Válečná halena náčelníka Lakotů-Oglalů Rudého oblaka. Dnes se nachází v Buffalo Bill Historical Center v Cody ve Wyomingu.

Chtěli byste mít doma mokasíny Deště ve tváři, legíny Sedícího býka nebo válečnou košili patřící Rudému oblaku? Toulec s lukem a šípy náčelníka Čtyř medvědů, nebo indiánský nůž s vyšívaným pouzdrem, který prošel žárem bitvy na Little Bighornu?

Takové vzácné originály se nachází za vitrínami muzeí či v soukromých sbírkách. Jejich cena se pohybuje často v řádech stovek tisíců, spíše ale milionů českých korun, takže jsou pro běžného člověka nedostupné.

Oproti tomu cena autentických replik muzejní kvality je ve srovnání s originály jen zlomková, takže si je může dolovit téměř každý. Indiánské artefakty tak nemusíte obdivovat v Náprstkově muzeu, můžete si vytvořit soukromou sbírku třeba doma v obýváku.

Nabízím výrobu autentických replik předmětů indiánů Velkých plání z období indiánských válek, lovců kožešin a osidlování Amerického západu. Vše v muzejní kvalitě a k nerozeznání od originálů.

Replika válečné košile kmene Vran z roku 1840 v muzejní kvalitě.
Replika válečné košile kmene Vran z roku 1840 v muzejní kvalitě.

Muzejní kvalita

Válečná košile kmene Černonožců z období kolem roku 1830.

Indiánské repliky muzejní kvality jsou vyráběny tak, aby byly co nejpodobnější dobovým originálům. Ideálně, aby nebylo možné rozeznat, zda jde o originál nebo repliku.

To znamená použití stejných postupůstejných materiálů, jako u indiánů v 18. a 19. století. Také musí být dokonale zachovány kmenové vzory, rozměry a proporce výrobků. Samozřejmostí je také citlivá patina, aby výrobky vypadaly jako použité a 200 let staré.

Realizované zakázky

Zakázková výroba

Prosím vyberte měnu
EUREuro